Witamy w Balcia Insurance SE!

Wywodzimy się z Łotwy i jesteśmy doświadczonym zakładem ubezpieczeniowym, działającym nieprzerwanie od 1993 roku. Pierwotnie, jeszcze pod nazwą BTA, operowaliśmy na terenie krajów bałtyckich: Łotwy, Litwy i Estonii, w krótkim czasie stając się jednym z wiodących ubezpieczycieli w tym regionie.

Nasze produkty są dostępne na polskim rynku od 2009 roku dzięki współpracy partnerskiej i agencyjnej. Obecnie z sukcesem rozwijamy nasze oddziały w największych państwach Unii Europejskiej, takich jak: Polska, Niemcy, Francja czy Wielka Brytania. W 2013 roku Deloitte umieścił Balcię na liście 50 największych ubezpieczycieli w Europie Środkowej.

Jesteśmy innowacyjni, elastycznie reagujemy na potrzeby klientów, proponując rozwiązania najwyższej jakości. Mamy produkty dedykowane odbiorcom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorcom, a także podmiotom instytucjonalnym. Posiadamy wszystkie dostępne licencje na ubezpieczenia w dziale drugim, co czyni naszą ofertę kompleksową i atrakcyjną nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy członkiem Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń.

 Strona główna www.balcia.pl

Kontakt z agentem www.balcia.pl

Ubezpiecz swoje będziesz bezpieczny

Partnerzy

Współpraca - kontakt - rejestracja

Właścicielem portalu ubezpieczswoje.pl jest   Asekuro24.pl
Co to są dane osobowe?
Polityka prywatności

Adres biura i do korespondencji

Asekuro24 Sp. z o.o.
ul. Noniewicza 89A lok. 105
16-400 Suwałki
tel. +48 502 722 148
e-mail: biuro@asekuro24.pl
e-mail: reklamacje@asekuro24.pl

Biuro obsługi klienta

Asekuro24 Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 76
16-400 Suwałki
wejście od ul. Chłodnej - PASAŻ
tel. +48 798 966 650