Grupa UNIQA
UNIQA to firma z 200-letnią historią, a obecnie jedna z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. W Austrii, gdzie ma swoje korzenie, uchodzi za jedną z najsilniejszych marek ubezpieczeniowych. W październiku 2020 r. stała się właścicielem spółek AXA w Polsce, Czechach i Słowacji, umacniając swoją pozycję na rynku.

 

UNIQA w Polsce
UNIQA jest obecna w Polsce od 20 lat. W kwietniu 2021 r. połączyła się z firmą ubezpieczenią AXA. Razem stworzyły 5. co do wielkości grupę ubezpieczeniową w Polsce, ze wszechstroną ofertą dla osób prywatnych i rodzin, małych, średnich i dużych firm, ich pracowników oraz dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców.  Zabezpieczamy życie i majątek naszych klientów, ale przede wszystkim dbamy o to, by mieli w nas oparcie, mogli korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

Spółki UNIQA w Polsce

 

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie oferuje ubezpieczenia na życie, które dają zabezpieczenie finansowe oraz wsparcie w przypadku zajścia nieprzewidzianych zdarzeń – nie tylko śmierci, ale również tych związanych ze skutkami wypadków oraz problemów zdrowotnych. Ma w ofercie również ubezpieczenia na życie, które służą gromadzeniu pieniędzy na przyszłość. Ubezpieczenia można zawierać w formie indywidualnej lub grupowej. Korzystają z nich osoby prywatne oraz firmy działające w Polsce.
UNIQA TU na Życie podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

UNIQA PTE S.A.
UNIQA Powszechne Towarzystwo Emerytalne zarządza UNIQA Otwartym Funduszem Emerytalnym.
UNIQA TU na Życie podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

UNIQA TFI S.A.
UNIQA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oferuje produkty inwestycyjne oraz produkty emerytalne: PPK - Pracownicze Plany Kapitałowe, IKZE – Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego oraz IKE – Indywidualne Konto Emerytalne.
UNIQA TU na Życie podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

UNIQA Polska S.A.
UNIQA Polska prowadzi większość działań wspólnych dla spółek UNIQA TU, UNIQA TUnŻ i UNIQA PTE, głównie dystrybucję produktów i obsługę klientów.

 Strona główna www.uniqa.pl

Kontakt z agentem www.uniqa.pl

Ubezpiecz swoje będziesz bezpieczny

Partnerzy

Współpraca - kontakt - rejestracja

Właścicielem portalu ubezpieczswoje.pl jest   Asekuro24.pl
Co to są dane osobowe?
Polityka prywatności

Adres biura i do korespondencji

Asekuro24 Sp. z o.o.
ul. Noniewicza 89A lok. 105
16-400 Suwałki
tel. +48 502 722 148
e-mail: biuro@asekuro24.pl
e-mail: reklamacje@asekuro24.pl

Biuro obsługi klienta

Asekuro24 Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 76
16-400 Suwałki
wejście od ul. Chłodnej - PASAŻ
tel. +48 798 966 650